top of page
RadiaLotnicze_1900x720.jpg

Malowanie lotnisk jest jednym z wielu usług firmy dlapilota.pl Sp. z o.o.

dlapilota.pl Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku lotniczym od 2001 roku, od kiedy uruchomiliśmy portal lotniczy pod tą samą nazwą o zasięgu do 20 000 unikalnych wizyt dziennie. Przez lata, wspierając pilotów, pilotki uruchomiliśmy wiele projektów dla środowiska lotniczego. Należy wymienić wśród nich portale wspierające: lotniska i bezpieczeństwo. Portal o lotniskach aktualizowany niemalże codziennie agreguje z oficjalnych i nieoficjalnych źródeł dane potrzebne do bezpiecznego wykonywania operacji lotniczych. Ten portal, jest źródłem danych do naszego wydawnictwa Polska Atlas Lotniczy i oprogramowania np. SkyDemon. Portal Bezpieczeństwo to strona agregująca niemalże wszystkie raporty PKBWL jakie zostały opublikowane które skategoryzowaliśmy po nazwie, miejscu i typie zdarzenia. Od 2004 roku prowadzimy też sklep lotniczy dostarczając pilotom i pilotkom niezbędnych akcesoriów i literatury. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem i dystrybutorem wielu renomowanych firm, takich jak BOSE, Jeppesen, David Clark, Aloft, Pooley's, Yaesu i dziesiątek innych.

Paint Brushes

Malowanie lotnisk i lądowisk jest procesem, ściśle związanym z przepisami lotniczymi

Bezpieczeństwo jest dla nas wymierną wartością. Dlatego, przy projekcie malowania lotnisk i lądowisk stosujemy najwyższe możliwe standardy. Tyczymy przyszłe malowanie z dokładnością do 1cm. Przygotowujemy miejsce malowania pod kątem notyfikacji aeronautycznej (doradzamy jak opublikować właściwy NOTAM, wspieramy publikację w nieoficjalnych ale powszechnie czytanych źródłach). Na czas malowania oznaczamy miejsca krzyżami informującymi o czasowym wyłączeniu z użytku. Wewnętrznie, posiadamy checklisty, aby w procesie nie pominąć nawet najmniejszego elementu który mógłby zadecydować o potencjalnej materializacji ryzyka. Stosujemy antypoślizgowe, ekologiczne farby, minimalizując praktycznie do zera oddziaływanie na środowisko.

Oznakowane lotniska i lądowiska to nowy standard w skali światowej dla nieutwardzonych miejsc startów i lądowań. Wystarczy, że tylko jeden raz zobaczysz jak wygląda Twoje lądowisko z oznaczeniami, a nie będziesz mógł/mogła wrócić pamięcią do czasów, kiedy tych oznaczeń nie było.

bottom of page